Protokół zwrotu towaru wzór

Plik pobrano już 203 razy!
Już teraz możesz pobrać plik protokół_zwrotu_towaru_wzór w jednym z dostępnych formatów – PDF, DOC, ODT. Dzięki temu będziesz mógł go od razu wydrukować, oraz edytować w popularnych programach typu Libre Office, OpenOffice, Microsoft Office, OfficeSuite i innych podobnych!
Pobieraj sprawdzone i aktualne pliki!
Plik jest aktualny na dzień: 18/05/2024
  • Łatwa edycja oraz drukowanie
  • Gwarancja bezpieczeństwa
  • Błyskawiczne oraz natychmiastowe pobieranie
  • Dowolny oraz nielimitowany użytek

FORMULARZ ZWROTU TOWARU. NUMER ZAMÓWIENIA:. (zwrot moŜliwy jest jedynie na rachunek bankowy Klienta) nazwa Banku: .Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jak należy wystawić protokół zwrotu towaru oraz pobierz darmowy wzór w formacie PDF lub DOC!FORMULARZ ZWROTU TOWARU. NUMER ZAMÓWIENIA:. (zwrot możliwy jest jedynie na rachunek bankowy Klienta). nazwa Banku: .(pieczęć firmowa). PROTOKÓŁ PRZYJĘCIA REKLAMACJI/ZWROTU* TOWARU. nr …………….. Nazwa towaru/symbol: Numer paragonu: Dane klienta:.Protokół zwrotu towaru zakupionego na paragon fiskalny sporządzony w dniu …. Imię i nazwisko osoby zwracającej towar …

Protokół zwrotu towaru zakupionego przez internet

Protokół zwrotu lub dokument zwrotu towarów (zwrot do paragonu). na paragonie bądź dokonano zwrotu/reklamacji zakupionego towaru.Zwrot towaru zakupionego na paragon należy przede wszystkim. Dodatkowo przedsiębiorca powinien stworzyć protokół zwrotu towaru, Protokół zwrotu towaru zakupionego na paragon fiskalny sporządzony w dniu …. Imię i nazwisko osoby zwracającej towar …2. Znane mi są warunki zwrotu towarów w tym trybie określone w regulaminie Sklepu, w tym konieczność dołączenia do przesyłki niniejszego formularza oraz. FORMULARZ ZWROTU TOWARU. NUMER ZAMÓWIENIA:. (zwrot możliwy jest jedynie na rachunek bankowy Klienta). nazwa Banku: .

Protokół zwrotu towaru wzór doc

Protokół zwrotu towaru zakupionego na paragon fiskalny sporządzony w dniu …. Imię i nazwisko osoby zwracającej towar ….. od umowy zawartej na odległość. Oświadczam, że zgodnie art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 o prawach konsumenta zwracam zakupiony towar w postaci:.Do odsyłanego towaru powinno się dołączyć wypełniony formularz zwrotu. Oświadczenie można również złożyć na formularzu, którego wzór stanowi załącznik do ustawy. 2. Znane mi są warunki zwrotu towarów w tym trybie określone w regulaminie Sklepu, w tym konieczność dołączenia do przesyłki niniejszego formularza oraz. DANE OSOBOWE: Imię i nazwisko nabywcy: Nick Allegro/nr zamówienia w sklepie internetowym*: Adres zamieszkania: Nr telefonu: E-mail: TOWAR:.

Protokół zwrotu towaru zakupionego na paragon fiskalny

(pieczęć firmowa). PROTOKÓŁ PRZYJĘCIA REKLAMACJI/ZWROTU* TOWARU. nr …………….. Nazwa towaru/symbol: Numer paragonu: Dane klienta:.Protokół zwrotu lub dokument zwrotu towarów (zwrot do paragonu). na paragonie bądź dokonano zwrotu/reklamacji zakupionego towaru.Bezpośrednio na kasie fiskalnej zwroty nie są rejestrowane. Konieczne jest także sporządzenie protokołu zwrotu towaru. Co powinien zawierać. Dodatkowo należy sporządzić protokół przyjęcia zwrotu towaru lub reklamacji towaru lub usługi, podpisany przez sprzedawcę i nabywcę.Firma prowadzi sklep internetowy. Zdarza się, że osoby prywatne zwracają towar, ale bez paragonu fiskalnego (bo został zagubiony).

FORMULARZ zwrotu towaru doc

Proszę o zwrot pieniędzy na rachunek bankowy: Nr Rach. Nazwa towaru. Ilość. Cena brutto. Uwagi klienta: .Pobierz darmowy edytowalny wzór pisma: Odstąpienie od umowy kupna – sprzedaży. Wystarczy wypełnić w 30 sekund i zwróć towar.. od umowy zawartej na odległość. Oświadczam, że zgodnie art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 o prawach konsumenta zwracam zakupiony towar w postaci:.ZWROT TOWARU: macie Państwo prawo do dokonania zwrotu kupionego u nas towaru, bez względu na przyczynę, w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. W tym czasie. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jak należy wystawić protokół zwrotu towaru oraz pobierz darmowy wzór w formacie PDF lub DOC!

Dodaj komentarz