Wniosek paszportowy

Plik pobrano już 129 razy!
Już teraz możesz pobrać plik wniosek_paszportowy w jednym z dostępnych formatów – PDF, DOC, ODT. Dzięki temu będziesz mógł go od razu wydrukować, oraz edytować w popularnych programach typu Libre Office, OpenOffice, Microsoft Office, OfficeSuite i innych podobnych!
Pobieraj sprawdzone i aktualne pliki!
Plik jest aktualny na dzień: 18/05/2024
  • Łatwa edycja oraz drukowanie
  • Gwarancja bezpieczeństwa
  • Błyskawiczne oraz natychmiastowe pobieranie
  • Dowolny oraz nielimitowany użytek

Numer akt paszportowych. WNIOSEK O WYDANIE PRZEZ KONSULA RP PASZPORTU ALBO PASZPORTU TYMCZASOWEGO. 1. Numer PESEL. 2.wniosek o wydanie paszportu – dostaniesz go w punkcie paszportowym. Nie drukuj plików, które są dostępne w internecie, twoje jedno kolorowe zdjęcie – musi. Przykłady prawidłowo wypełnionych wniosków. UWAGA ! Wniosek paszportowy możesz pobrać w dowolnym punkcie paszportowym – nie drukuj go z internetu.Wniosek paszportowy możesz złożyć w dowolnym punkcie paszportowym (gdzie złożyć wniosek). Wniosek o wydanie dokumentu paszportowego składa osobiście:.wniosek o wydanie paszportu – do pobrania wyłącznie w organie paszportowym, proszę wypełnić wszystkie punkty od 1 do 13 we wniosku przed wizytą na.

Wniosek o paszport druk 2021 pdf

Paszporty. Przykłady prawidłowo wypełnionych wniosków. UWAGA ! Wniosek paszportowy możesz pobrać w dowolnym punkcie paszportowym – nie drukuj go z. Aktualizacja: 8 kwietnia 2021. Nie zaleca się pobierania i drukowania wniosku o paszport pdf dostępnego w Internecie, ponieważ może być nieaktualny.Jeśli potrzebujesz innego paszportu, kliknij w poniższe linki: Jak wyrobić paszport dla dziecka Jak wyrobić paszport tymczasowy. Druki wniosków można otrzymać w punktach paszportowych – z uwagi na gramaturę papieru i wymiary wniosku paszportowego nie ma możliwości. Oświadczenie, podpis osoby składającej wniosek. Jeśli ktoś podaje nieprawdę lub zataja prawdę we wniosku, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy.

Wzór wniosku o paszport

Page 1. Wzór poprawnie wypełnionego wniosku o wydanie dokumentu paszportowego dla osób dorosłych.wzór wniosku o wydanie paszportu strona 1. Wniosek o wydanie dokumentu paszportowego nie może być wydrukowany ze strony internetowej, Page 1. WZÓR POPRAWNIE WYPEŁNIONEGO WNIOSKU O WYDANIE DOKUMENTU. PASZPORTOWEGO DLA DZIECKA DO 13 ROKU ŻYCIA.Dlatego wypełniony i wydrukowany w Fillup „wniosek o paszport” może posłużyć jako wzór wypełnienia, który najprawdopodobniej trzeba będzie przepisać na. WNIOSEK O WYDANIE PRZEZ KONSULA RP PASZPORTU ALBO PASZPORTU TYMCZASOWEGO. 1. Numer PESEL. Podpis osoby, który zostanie zamieszczony w paszporcie.

Wniosek o paszport dla dziecka

Wniosek o wydanie dokumentu paszportowego – wypełniony poprawnie, na wydanie paszportu dla mojego dziecka” ze wskazaniem imienia, nazwiska oraz datyWniosek o wydanie dokumentu paszportowego nie może być wydrukowany ze strony. Dłuższy termin ważności paszportów dla dzieci poniżej 5 roku życia.Wniosek o wydanie paszportu dla dziecka składają jego rodzice. Czas oczekiwania na dokument nie powinien być dłuższy niż 30 dni.Paszport tymczasowy dla dziecka kosztuje 30 zł, jak każdy paszport tymczasowy. Jeśli dziecko jest w wieku 5-13 lat, może otrzymać paszport na 5 lat, będzie to. O paszport dla dziecka starają się rodzice lub opiekunowie. Muszą oni złożyć odpowiedni wniosek. Do wniosku należy dołączyć kolorowe zdjęcie.

Wniosek paszportowy druk PDF

Page 1. WZÓR POPRAWNIE WYPEŁNIONEGO WNIOSKU O WYDANIE DOKUMENTU. PASZPORTOWEGO DLA DZIECKA DO 13 ROKU ŻYCIA.W wersji PDF i do wydrukowania [WZÓR] Wniosek o paszport do drukowania. Druk wniosku o paszport można dostać przede wszystkim w Urzędzie. Przykłady prawidłowo wypełnionych wniosków. UWAGA ! Wniosek paszportowy możesz pobrać w dowolnym punkcie paszportowym – nie drukuj go z internetu.Druki wniosków można otrzymać w punktach paszportowych – z uwagi na gramaturę papieru i wymiary wniosku paszportowego nie ma możliwości. Wniosek o paszport zawiera 23 sekcje do wypełnienia (w każdej z nich trzeba zaznaczyć lub wypełnić słownie odpowiednie pola). Pierwsza strona wniosku o paszport.

Dodaj komentarz