Wzór wniosku o indywidualny czas pracy

Plik pobrano już 989 razy!
Już teraz możesz pobrać plik wzór_wniosku_o_indywidualny_czas_pracy w jednym z dostępnych formatów – PDF, DOC, ODT. Dzięki temu będziesz mógł go od razu wydrukować, oraz edytować w popularnych programach typu Libre Office, OpenOffice, Microsoft Office, OfficeSuite i innych podobnych!
Pobieraj sprawdzone i aktualne pliki!
Plik jest aktualny na dzień: 18/09/2021
  • Łatwa edycja oraz drukowanie
  • Gwarancja bezpieczeństwa
  • Błyskawiczne oraz natychmiastowe pobieranie
  • Dowolny oraz nielimitowany użytek

Na pisemny wniosek pracownika pracodawca może wprowadzić indywidualny rozkład czasu pracy, pamiętając jednak o tym, iż nie może naruszać przepisów o czasie. Należy jednak mieć świadomość, że pracodawca nie ma obowiązku przystania na prośbę pracownika i to od jego woli zależy, czy zastosuje indywidualny rozkład czasu. Proponowane zmiany rozkładu czasu pracy pracownik powinien ująć we wniosku. Przykład 1. Panią Julię obowiązuje podstawowy system czasu pracy, Wniosek o indywidualny czas pracy może złożyć każdy pracownik. By zwiększyć szansę na jego pozytywne rozpatrzenie, trzeba pamiętać o. O czym należy pamiętać wprowadzając indywidualny rozkład czasu pracy na wniosek pracownika?

Wniosek o indywidualny rozkład czasu pracy wzór word

142 Kodeksu pracy na pisemny wniosek pracownika pracodawca może ustalić indywidualny rozkład jego czasu pracy w ramach systemu czasu pracy, którym pracownik. Opis dokumentu: Wniosek pracownika o zastosowanie indywidualnego rozkładu czasu pracy – dokument, w którym pracownik zwraca się do pracodawcy z prośbą o. Proponowane zmiany rozkładu czasu pracy pracownik powinien ująć we wniosku. Przykład 1. Panią Julię obowiązuje podstawowy system czasu pracy, Kodeks pracy (Dz.U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.). Wzór wniosku o. Wniosek pracownika o ustalenie indywidualnego rozkładu czasu pracy. Zwracam się z uprzejmą prośbą o ustalenie indywidualnego rozkładu czasu pracy w ramach.

Jak umotywować wniosek o indywidualny rozkład czasu pracy

Na podstawie wniosku pracownika można określić tzw. indywidualny rozkład czasu pracy, czyli inne godziny wykonywania pracy niż obowiązujące ogół. 142 Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy. Zgodnie z tym artykułem, na pisemny wniosek pracownika pracodawca może ustalić indywidualny. Jednak w określonych przypadkach kodeks pracy dopuszcza możliwość ustalenia indywidualnego rozkładu czasu pracy na wniosek pracownika. W wielu. 142 Kodeksu pracy na pisemny wniosek pracownika pracodawca może ustalić indywidualny rozkład jego czasu pracy w ramach systemu czasu pracy, którym pracownik. Wniosek o indywidualny czas pracy może złożyć każdy pracownik. By zwiększyć szansę na jego pozytywne rozpatrzenie, trzeba pamiętać o.

Zmiana godzin pracy na wniosek pracownika uzasadnienie

Na podstawie wniosku pracownika można określić tzw. indywidualny rozkład czasu pracy, czyli inne godziny wykonywania pracy niż obowiązujące ogół. 142 k.p. odbywała się na pisemny wniosek pracownika w ramach tzw. indywidualnego rozkładu czasu pracy. Jeżeli w ramach ruchomego systemu czasu pracy pracownik. Pracodawca wyraził zgodę na zmianę godzin pracy pracownicy, gdyż zakład jest otwarty w godzinach przez nią wskazanych we wniosku. Pracodawca ma. Zaznaczmy przy tym, że pracownik ma niepełnosprawne dziecko. Wniosek pracownika dotyczy nie tylko zmiany rozkładu czasu pracy na inny niż. Wniosek o ustalenie indywidualnego rozkładu czasu pracy stanowi formalną prośbę do pracodawcy o wprowadzenie zmian w godzinach pracy pracownika.

Wzór wniosek o zmianę godzin pracy pdf

Wniosek o indywidualny czas pracy może złożyć każdy pracownik. Uzasadnieniem zmiany godzin pracy może być stan zdrowia dziecka pracownika.Proponowane zmiany rozkładu czasu pracy pracownik powinien ująć we wniosku. Przykład 1. Panią Julię obowiązuje podstawowy system czasu pracy, 142 Kodeksu pracy na pisemny wniosek pracownika pracodawca może ustalić indywidualny rozkład jego czasu pracy w ramach systemu czasu pracy, Najczęściej przewiduje on odmienne godziny pracy od reszty załogi. Przykład. Pracownica pracująca w firmie produkcyjnej jako sprzątaczka w. Wniosek o ustalenie indywidualnego rozkładu czasu pracy. Na zasadzie art. 142 kodeksu pracy, proszę o zastosowanie w stosunku do mnie indywidualnego.

Dodaj komentarz