Wzór wniosku o paszport wrocław

Plik pobrano już 842 razy!
Już teraz możesz pobrać plik wzór_wniosku_o_paszport_wrocław w jednym z dostępnych formatów – PDF, DOC, ODT. Dzięki temu będziesz mógł go od razu wydrukować, oraz edytować w popularnych programach typu Libre Office, OpenOffice, Microsoft Office, OfficeSuite i innych podobnych!
Pobieraj sprawdzone i aktualne pliki!
Plik jest aktualny na dzień: 18/05/2024
  • Łatwa edycja oraz drukowanie
  • Gwarancja bezpieczeństwa
  • Błyskawiczne oraz natychmiastowe pobieranie
  • Dowolny oraz nielimitowany użytek

Jakie dokumenty muszę wypełnić? • Wniosek o wydanie paszportu. Wniosek można pobrać : w punkcie Obsługi Klienta Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego. we. Nowy wzór wniosku o wydanie dokumentu paszportowego – Aktualności – Wojewoda Dolnośląski Paweł Hreniak informuje, że od 19 lipca 2019 r.Jak złożyć wniosek o wydanie paszportu · Rezerwacja terminu obsługi · Aktualności -luty 2021 · Sprawdź czy twój paszport jest już gotowy.OSOBA UBIEGAJĄCA SIĘ O WYDANIE PASZPORTU SKŁADA OSOBIŚCIE: Wypełniony wniosek o wydanie dokumentu paszportowego Kolorową fotografię o wymiarach 35 x 45 mm, Wniosek o potwierdzenie posiadania lub utraty obywatelstwa polskiego. 283.33 KB. Wzór wniosku o wydanie decyzji o uznaniu za osobę polskiego pochodzenia.

Wniosek o paszport druk 2021

Wniosek o wydanie paszportu – dostaniesz go w punkcie paszportowym. Niżej znajdziesz wzór wniosku do podglądu, jednakże zalecamy go nie drukować. Kogo dotyczy? Rodziców/opiekunów prawnych zainteresowanych otrzymaniem paszportu dla dziecka będącego obywatelem polskim. UWAGA!: Składając wniosek o wydanie. **) W przypadku ubiegania się o wydanie paszportu za granicą podać ostatnie miejsce zameldowania w Polsce (miejscowość, województwo). ***) W rubryce „kolor oczu. 7 dni temu — Informujemy, że od 26 czerwca 2021 r. do 31 lipca 2021 r. w każdą. Druki wniosków można otrzymać w punktach paszportowych – z uwagi na. Opis: WOP Wniosek o wydanie paszportu. Druki wniosków o paszport są przyjmowane tylko wypełnione na oryginalnych formularzach pobieranych w Urzędzie Miasta lub.

Wniosek o paszport Wrocław

SPRAWY PASZPORTOWE -złożenie wniosku lub odbiór paszportu. Wybieramy usługę oraz dzień i godzinę wizyty, następnie zatwierdzamy nasz wybór klikając „OK”.Jak złożyć wniosek o wydanie paszportu · Rezerwacja terminu obsługi. przez Państwa dacie prosimy o przesłanie na adres: [email protected] Informujemy, Rejestracja wizyt dotycząca złożenia wniosku o wydanie paszportu jak i. Wizyty w urzędzie w sprawach paszportowych we Wrocławiu możliwe są tylko po. SPRAWY PASZPORTOWE · we Wrocławiu · złożenie wniosku o paszport oraz odbiór paszportu · nr tel 71 340 61 87 , · w Jeleniej Górze · nr tel 75 7229 439 · w Wałbrzychu.”wniosek o wydanie paszportu” lub „odbiór paszportu SALA B”). Następnie przejdź do polecenia „zarezerwuj wizytę” i z. 50-153 Wrocław godziny pracy:

Paszport Wrocław kolejka

Informację o wybranej przez Państwa dacie prosimy o przesłanie na adres: [email protected] Informujemy, że pozostałe terminy zostaną udostępnione innym. Odbiór gotowego paszportu w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu oraz w Delegaturze w Legnicy i Wałbrzychu możliwy jest bez. Z menu usługi wybierz właściwa kolejkę (np.: „wniosek o wydanie paszportu” lub „odbiór paszportu SALA B”). Następnie przejdź do polecenia „zarezerwuj. [email protected] · złożenie wniosku o paszport oraz odbiór paszportu · we Wrocławiu 71 340 61 87 – · w Jeleniej Górze- · w Wałbrzychu – 74 847 41 01 · w Legnicy nr. Wizyty w urzędzie w sprawach paszportowych we Wrocławiu możliwe są tylko po. paszportowych (złożenie wniosku, odbiór paszportu, inne) – 076 713 50 06.

Rezerwacja wizyty paszport wrocław

Informację o wybranej przez Państwa dacie prosimy o przesłanie na adres: [email protected] Informujemy, że pozostałe terminy zostaną udostępnione innym chętnym.Informujemy, że od 4 września 2020 r. możliwa jest rezerwacja wizyty za pomocą systemu internetowego (złożenie wniosku paszportowego lub odbiór. Rezerwacja wizyty – Wizyty tylko po wcześniejszej rezerwacji mailowej lub poprzez stronę www. Złożenie wniosku o paszport oraz odbiór paszportu. Wrocław.Przed wizytą w Urzędzie proszę przygotować: ważne dokumenty tożsamości (dowód osobisty i paszport jeśli był wydany), Rezerwacja terminu obsługi.W celu rezerwacji wizyty wybierz lokalizację (w prawym górnym roku, obok flagi: Wrocław, „wniosek o wydanie paszportu” lub „odbiór paszportu SALA B”).

Dodaj komentarz